Muzyka jest wszystkim FOR ME!

Rocznica.

Hej moi kochani! Nawet nie wiecie jak mi ciepło na sercu gdy czytam komentarze pod poprzednim wpisem, dziękuję za wsparcie. Bo tak naprawdę nie znacie mnie,a współczujecie i przeżywacie to razem ze mną<3

Dla wszystkich,którzy we mnie wierzyli i 3mali kciuki,muszę Wam powiedzieć,że już jest dobrze.Nie płaczę,nie cierpię,nie tęsknię.Z Nim nie mam kontaktu od dwóch tygodni.Nic.Zero kompletne. Nie wiem czy jestem Mu za to wdzięczna,że urwał kontakt...w pewnym sensie tak. Bo wiedział tak samo jak ja,że gdybyśmy pisali to to nigdy by się nie skończyło. Nie jestem na Niego zła bo go rozumiem i chcę Go zapamiętać jak najlepiej<3 Minął miesiąc od mojego wyjazdu z Wawy,od ostatniego spotkania z Nim...od ostatniego spojrzenia w Jego oczy. Może czasem tęsknię,ale to już tylko wspomnienie,nie ma już uczucia,nie ma miłości,była silna...ale teraz już jej nie ma. Dziękuję moim przyjaciołom,którzy mi bardzo pomogli.Szczególnie Karolinie<3 Szczerze,to o Nim zapomniałam,dzięki mojemu przyjacielowi...z którym jestem blisko,pomógł mi bardzo,umie wysłuchać i wszystko rozumie:)

Także jest ok,musiałam napisać o tej rocznicy,musiałam się odezwać. Nie wiem czy w ogóle ktoś skomentuje to co napisałam bo już dawno nie odwiedzałam Waszych blogów,nie komentowałam...nie chce mi się,nie kręci mnie już to...Jestem bardziej aktywna na http://allisinspiration.blogspot.com/:)

Kupiłam aparat. Mam miesięczne praktyki więc póki co,nie chodzę do szkoły:)

Pogoda jest straszna:/Ale ja jestem szczęśliwa,tak myślę,odzyskałam spokój...

Macie uśmiechniętą Magdę z Wawy:D

Zdjęcie1370.jpg

[ abnormal ]