Muzyka jest wszystkim FOR ME!

Weekend u przyjaciółki;D

Witajcie moi kochani!:D

Jestem bardzo zadowolona z bloga na blogspocie,gdzie wczoraj dodałam nowy wpis o must have tego lata: http://allisinspiration.blogspot.com/. Ale tam nie będę pisała o swoim życiu prywatnym tak jak tutaj bo tu mam naprawdę zaufanych czytelników:D Tak, mówię o WAS!<3 Chwilowy odpoczynek od laptopa zrobił mi dobrze:) W niedzielę i poniedziałek byłam u przyjaciółki na noc;D Klaudia mieszka jakieś 18 km ode mnie. Poznałam jej dziadków(są mega, poczucie humoru i w ogóle) o tacie nie wspominając:D Chodziłyśmy po jej miejscowości chyba z 5 razy w tą i z powrotem, kilka razy byłyśmy w sklepie, miejscowi przystojniacy oczywiście zdążyli mnie wychaczyć xD Kilka razy proponowali nam podwózkę,ale odmówiłyśmy. Gapili się na nas jakbyśmy z księżyca spadły. Klaudia mi wczoraj napisała,że pytali się jej gdzie koleżanka i kiedy przyjedzie znów?:) No to chłopcy sobie poczekają:] Ale było świetnie ogólnie,oczywiście sesja zdjęciowa w parku i na Łysej Górze czyli na łąkach, zaliczona:) Biedna Klaudia,tak ją wymęczyłam. W dodatku poszłyśmy spać o 2.00 w nocy bo ja nie mogłam się zamknąć i cały czas gadałam;D

W drodze powrotnej, bliżej mojego domu też mnie przygody nie ominęły...Wracając sobie rowerkiem musiałam omijać kilka razy wielkie piaskarki z piaskiem bo jechały na piaskownię. Boże,w jednym zdaniu tyle razy użyłam słowa piasek xD No więc, jak omijałam te piaskarki, za nimi siedzieli chłopaki, przejechałam a jednak z nich: ,,ajajajaj" tak no z zachwytem można powiedzieć. Cóż, nie uznaję taniego i żałosnego podrywu;) Potem facet starszy do mnie: Koło ci się nie kręci! Ja: Kręci, kręci,tylko Pan nie widzi xD Potem przejeżdżał sobie obok samochód i zaczął trąbić, zwolnił i chłopak z tego auta do mnie pomachał;) Działo się.

W poniedziałek jadę do biblioteki oddać książki przeczytane i wypożyczyć coś do Warszawy. We wtorek jadę na wielki zakupy i spotkanie z opiekunką przydzieloną nam na staż...Taka młoda i trochę zdezorientowana. Jeśli czyta to Pan Wojtek z biura podróży, to może się Pan domyślać jaką mamy opiekunkę;D Mam nadzieję,że chociaż trochę będzie bardziej ogarniała sytuację i że nie będziemy musiały same wszystkiego załatwiać. Spotkanie mam na 10.00, do domu wrócę pewnie o 16.00 albo 14.00. W czwartek wyjazd pociągiem o UWAGA: 4.54 rano! W Warszawie mamy być o 8.50. Także w tym tygodniu będą wielkie przygotowania. Zdjęcia z Warszawy myślę, że będę dodawać tutaj i na drugim blogu.

Tutaj daję Wam link do mojego profilu na blogger.com, możecie tam znaleźć blogi, które obserwuję, niestety są to tylko blogi z blogspot.com bo nie ma tam możliwości dodania stron z bloog.pl.

http://www.blogger.com/profile/14211631530218170652

Zdjęcie0796 (330x248).jpg

Pozdrawiam

[ abnormal ]